وبلاگ آریا ویزا

مطالب مفید و کاربردی جهت پذیرش و تحصیل در خارج از کشور

تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا

تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا 800 557 موسسه آریا ویزا

رشته دندانپزشکی یکی از محبوبت‌ترین رشته‌های تحصیلی در میان رشته‌های دانشگاهی در حوزه علوم پزشکی است. کسب موقعیت اجتماعی و درآمد بالا از جمله مهم‌ترین مزیت‌های تحصیل در این رشته محسوب می‌شود. به دلیل پرمتقاضی بودن رشته دندانپزشکی رقابت زیادی برای ورود به این رشته در دانشگاه ها وجود دارد. به همین دلیل بسیاری از دانشجویان برای تحصیل در رشته مورد علاقه خود تصمیم به مهاجرت تحصیلی می‌گیرند. ایتالیا مقصد بسیاری از این دانشجویان ایرانی است. در این مقاله درباره‌ مزایای تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا، شرایط و مدارک لازم جهت تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا و هزینه‌ها و بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل دندانپزشکی ایتالیا صحبت خواهیم نمود.

ادامه مطلب

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور 2021

تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور 2021 800 525 موسسه آریا ویزا

هر سال پس از کنکور، بسیاری از دانش‌آموزان رشته علوم تجربی مشتاق هستند که تحصیل خود را در خارج از کشور در رشته پزشکی ادامه دهند. اگر در ایران نیز موفق به کسب رتبه خوبی نشده باشند، بیشتر به تحصیل در خارج از کشور فکر می‌کنند. این افراد می‌توانند به تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور را تجربه کنند. متقاضیان تحصیل پزشکی بدون کنکور در اروپا می‌توانند در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی تحصیل کنند. بسیاری از دانش آموزان هدف پزشکی در سر خود دارند. اما متقاضیان باید پیش از هر چیز، از شرایط پزشکی بدون کنکور در خارج و مزایا و معایب آن آگاه باشند. اگر شما نیز به تحصیل پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور فکر می‌کنید، تا پایان مطالب با ما همراه شوید و جواب سوالات خود را دریافت کنید. در صورتی که تحصیل پزشکی بدون آزمون در خارج از کشور را انتخاب کرده باشید، نکته بعدی که باید به آن نیز دقت کنید و بدانید این است که بهترین کشور جهت تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج، کدام است؟

ادامه مطلب

بهترین دانشگاه های داروسازی اروپا 2021

بهترین دانشگاه های داروسازی اروپا 2021 800 440 موسسه آریا ویزا

داروسازی یکی از رشته های پرمتقاضی و پر درآمد است. از طرفی در سالهای اخیر میزان مهاجرت تحصیلی در ایران چندین برابر شده و کشورهای اروپایی یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان بوده است. باتوجه به شرایط رقابتی سنگین کنکور سراسری ایران و ناکام ماندن بساری از داوطلبان در رسیدن به هدف موردنظر خود بسیاری از افراد به دنبال شانس تحصیل رشته‌های علوم پزشکی در سایر کشورها هستند. ولی یکی از سرنوشت
سازترین تصمیم‌ها برای این کار، انتخاب کشور مقصد مناسب و شناخت بهترین دانشگاه های داروسازی اروپا است. برای این‌کار باید با ویژگی‌ها، معایب و‌مزایای هر دانشگاه آشنایی داشته باشید تا مناسب‌ترین تصمیم را اخذ کنید. امید داریم مقاله زیر در کسب اطلاعات از تحصیل در بهترین دانشگاه های داروسازی اروپا کمک کننده باشد.

ادامه مطلب

تحصیل ارزان و رایگان داروسازی در اروپا 2021

تحصیل ارزان و رایگان داروسازی در اروپا 2021 800 367 موسسه آریا ویزا

داروسازی یکی از رشته های پرطرفدار در شاخه علوم پزشکی است و با توجه به درآمد بالا و اعتبار و جایگاه اجتماعی بالا و طول تحصیل پایین‌تر نسبت به رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی، رقابت سنگینی برای ورود به آن وجود دارد. متقاضیان برای ورود به رشته داروسازی در ایران باید در کنکور سراسری شرکت کرده و رتبه‌ی خوبی کسب کنند. در سال‌های اخیر افراد زیادی به دنبال مهاجرت تحصیلی بوده‌اند که رفته رفته تعدادشان نیز بیشتر شده است. جوامع علمی برتر، دانشگاه‌های تراز اول دنیا، اقتصاد‌های پیشرفته و سایر عوامل از دلایل اصلی تمایل دانشجویان به مهاجرت بوده است. برای تحصیل ارزان و رایگان داروسازی در اروپا مقاله زیر را دنبال کنید و به اطلاعات مناسبی جهت شرایط تحصیل رایگان داروسازی در اروپا، کم هزینه ترین کشورها جهت تحصیل داروسازی و … دست پیدا کنید.

ادامه مطلب

تحصیل در آمریکا در مقطع دبیرستان و اخذ دیپلم آمریکایی

تحصیل در آمریکا در مقطع دبیرستان و اخذ دیپلم آمریکایی 800 400 موسسه آریا ویزا

دیپلم آمریکایی یکی از معتبرترین انواع دیپلم در سرتاسر دنیا محسوب می شود. متقاضیان ورود به دانشگاه های معتبر دنیا می توانند با اخذ دیپلم کشور آمریکا به راحتی و در برخی از مواقع بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ها تحصیل کنند. در این مقاله درباره تحصیل در آمریکا در مقطع دبیرستان، مزایای اخذ دیپلم آمریکایی، ویژگی ها و چگونگی دریافت آن صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب

تحصیل داروسازی در ایتالیا 2021

تحصیل داروسازی در ایتالیا 2021 800 600 موسسه آریا ویزا

تحصیل داروسازی در اروپا هدف بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان در سراسر دنیاست. داروسازی یکی از پرطرفدارترین و پرمتقاضی‌ترین رشته‌های علوم پزشکی است. در کشور ایران به دلیل محدودیت‌هایی که برای پذیرش در این رشته وجود دارد، بسیاری از متقاضیان ورود به این رشته موفق به اخذ پذیرش دانشگاه‌های معتبر داخلی نمی‌شوند. به همین دلیل این متقاضیان تصمیم به مهاجرت تحصیلی می‌گیرند. ایتالیا مقصد بسیاری از این علاقه‌مندان به تحصیل در رشته داروسازی است. در این مقاله اطلاعات جامعی را درباره‌ تحصیل داروسازی در ایتالیا مطرح خواهیم نمود و شرایط تحصیل داروسازی در ایتالیا و بهترین دانشگاه ها جهت تحصیل داروسازی در ایتالیا را نام خواهیم برد.

ادامه مطلب

تحصیل داروسازی در اروپا به زبان انگلیسی 2021

تحصیل داروسازی در اروپا به زبان انگلیسی 2021 800 451 موسسه آریا ویزا

تحصیل داروسازی در اروپا به زبان انگلیسی هدف و رویای بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان بین‌المللی است. داروسازی یکی از بهترین و پرطرفدارترین شاخه‌های علوم پزشکی محسوب می‌شود. دانشگاه‌های معتبر زیادی در اروپا وجود دارند که پذیرای دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در این رشته هستند. در این میان دانشگاه‌هایی که رشته داروسازی را به زبان انگلیسی ارائه می‌کنند متقاضیان بیشتری دارند. زیرا زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است و یادگیری و تسلط بر آن برای دانشجویان راحت‌تر خواهد بود. همچنین یادگیری این زبان امروزه برای هر فرد یک ضرورت بزرگ محسوب می‌شود. در حالی که یادگیری سایر زبان‌ها ممکن است کاربرد چندانی برای افراد نداشته باشد‌. در این مقاله مطالب و نکات جامعی را درباره‌ تحصیل داروسازی در اروپا به زبان انگلیسی، شرایط تحصیل داروسازی به زبان انگلیسی و دانشگاه های مطرح اروپا جهت تحصیل داروسازی به زبان انگلیسی می پردازیم.

ادامه مطلب

تحصیل دندانپزشکی در اروپا به زبان انگلیسی 2021

تحصیل دندانپزشکی در اروپا به زبان انگلیسی 2021 800 493 موسسه آریا ویزا

یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان تحصیل دندانپزشکی در اروپا را می توان آموختن و تسلط بر زبان کشور مقصد دانست. در کشورهایی مانند انگلستان که زبان انگلیسی زبان رسمی آن کشورها محسوب می شود این مشکل تا حد زیادی برطرف شده و دانشجویان تنها با یادگیری زبان انگلیسی می توانند نیازهای روزمره و یادگیری تحصیلی خود را برطرف کنند. در برخی دیگر از کشورها نیز برای برطرف کردن مشکلات اینچنینی دوره های آکادمیک از جمله رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی برگزار می شود. در این مقاله به بررسی امکان تحصیل دندانپزشکی در اروپا به زبان انگلیسی پرداخته و کشورهای اروپایی و دانشگاه های معتبری که دوره دندانپزشکی در آن ها به زبان انگلیسی برگزار می شود را معرفی خواهیم نمود.

ادامه مطلب

راهنمای کامل آزمون یوس ترکیه – آزمون YOS

راهنمای کامل آزمون یوس ترکیه – آزمون YOS 800 438 موسسه آریا ویزا

کشور ترکیه از جمله کشورهای محبوب برای ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی محسوب می‌شود. در این کشور آسیایی- اروپایی دانشگاه‌های معتبری وجود دارد که مقصد دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی هستند. به همین دلیل دانشگاه‌های دولتی در کشور ترکیه یک آزمون ورودی مشترک برای پذیرش دانشجویان بین‌المللی در مقطع کارشناسی در نظر گرفته‌اند. آزمون مشترک دانشگاه‌های دولتی در کشور ترکیه، آزمون یوس (آزمون YOS) است. در این مقاله اطلاعات جامعی درباره‌ آزمون یوس ترکیه، ساختار آزمون YOS، دانشگاه های برگزار کننده امتحان یوس و ثبت نام آزمون YOS در اختیار متقاضیان تحصیل در ترکیه خواهیم گذاشت.

ادامه مطلب

راهنمای اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا 2021

راهنمای اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا 2021 800 418 موسسه آریا ویزا

کشور ایتالیا را می‌توان یکی از محبوب‌ترین کشور‌های اروپایی برای مهاجرت تحصیلی به شما آورد. دانشگاه‌های معتبر این کشور و شهریه‌های مناسب آن‌ها اصلی‌ترین علت محبوبیت این کشور اروپایی در بین دانشجویان است. از طرف دیگر شانس بالای اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا که به بورسیه استانی ایتالیا نیز معروف است، را می‌توان عامل مهم دیگری برای محبوبیت این کشور به عنوان کشور مقصد تحصیل در میان ایرانیان دانست. در این مقاله اطلاعات جامعی را درباره‌ بورسیه تحصیلی ایتالیا در اختیار علاقه‌مندان به تحصیل با کمترین هزینه در این کشور قرار خواهیم داد.

ادامه مطلب

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی در اروپا 2021

بهترین دانشگاه های دندانپزشکی در اروپا 2021 800 534 موسسه آریا ویزا

رشته دنداپزشکی را می توان یکی از پرمتقاضی ترین رشته ها برای تحصیل در خارج از کشور دانست. دانشجویان زیادی از سراسر دنیا متقاضی ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های دندانپزشکی در اروپا هستند. سالانه دانشجویان زیادی نیز از کشور ما به قصد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی راهی دانشگاه های اروپایی می شوند. در این مقاله اطلاعات جامعی را درباره بهترین دانشگاه های دندانپزشکی اروپا در اختیار شما قرار می دهیم.

ادامه مطلب

بهترین منابع آزمون IMAT ایتالیا 2021

بهترین منابع آزمون IMAT ایتالیا 2021 800 420 موسسه آریا ویزا

تحصیل در ایتالیا در رشته های پزشکی، یکی از اهداف مهاجران تحصیلی علاقه مند به رشته های پزشکی است. آزمون ورودی پزشکی ایتالیا، به عنوان آزمون IMAT شناخته شده است. به توجه به بحث رقابت برای رسیدن به دانشگاه های ایتالیا، مطالعه منابع مناسب جهت کسب نمره بالا در آزمون آیمت و قبولی دانشگاه اهمیت دارد. ما در این مطلب به معرفی بهترین منابع آزمون IMAT ایتالیا می پردازیم و ویژگی های هر یک را توصیف می کنیم.

ادامه مطلب
مشاوره واتس اپ
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم