درباره ما

به کمک آریا ویزا، مقصد تحصیلی و طلایی خود را انتخاب کنید

درباره آریا ویزا

در سال های اخیر تقاضای دانش دوستان و دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور بویژه تحصیل در کشورهای اروپایی از جمله کشورهای ایتالیا، انگلستان، مجارستان، چک، لهستان، ترکیه و …. و همچنین کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، نیوزیلند در تمامی مقاطع تحصیلی بسیار چشم گیر بوده است. از این رو هدف گذاری دقیق، آشنایی با رشته های دانشگاهی، آشنایی با دانشگاه های برتر کشورهای مختلف، آشنایی با شیوه پذیرش و ورود به دانشگاه، شرایط لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی، ویزای تحصیلی و آگاهی از شرایط زندگی و هزینه های تحصیل بسیار برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی اهمیت دارد.

با توجه به اهمیت این موضوع، ” گروه آریا ویزا ” با اندیشه ­ای نو و با بهره مندی از مشاورین و متخصصین مجرب و متعهد، راهنمای تمامی متقاضیانی است که قصد تحصیل در خارج از کشور را در مقاطع مختلف دارند. این مجموعه با توجه به ارتباطات خود با مدارس بین الملل، کالج ها و دانشگاه ها و شناخت دقیق شرایط ورود و پذیرش هر یک از آن ها، می تواند مسیر درستی را به متقاضیان با توجه به علاقه مندی، شرایط و نیازهای آن ها پیشنهاد دهد.

همچنین کالج پزشکی آریا ویزا با برگزاری دوره های تخصصی آمادگی آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های اروپا از جمله دوره پریمدیکال یا MFP، دوره آمادگی آزمون IMAT ایتالیا، دوره آمادگی YOS ترکیه، دوره آمادگی آزمون SAT و همچنین دوره های زبان انگلیسی، متقاضیان را برای تحصیل پزشکی در اروپا، تحصیل دندانپزشکی در اروپا و تحصیل داروسازی در اروپا کاملا آماده می کند.

وب سایت فارسی آریا ویزا نیز با قرار دادن اطلاعات بیش از 100 دانشگاه معتبر از حدود 20 کشور جهان و اطلاعات کافی از رشته های مختلف هر یک از این دانشگاه ها بویژه در رشته های علوم پزشکی، به عنوان یک منبع موثق نقش مهمی در آگاه سازی و تصمیم گیری صحیح علاقه مندان به تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت تحصیلی دارد. این مجموعه با دارا بودن بیش از 10 مشاور بین المللی تحصیلی و با برگزاری ورکشاپ ها و سمینارهای تحصیل در خارج از کشور، گام بزرگی در موفقیت دانش دوستان این مرز و بوم برداشته است.

این مجموعه تا به حال موجبات موفقیت تحصیلی بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور را محیا و رضایت آن ها را نیز کسب نموده است. امید است دانشجویان ایرانی به عنوان سفیران علمی و فرهنگی جهت معرفی توانمندی های کشور عزیزمان و در راستای پیشرفت و توسعه آن قدم بردارند.

مشاوره واتس اپ
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم