دپارتمان زبان های خارجه

دوره های آموزش زبان خارجه

دپارتمان زبان های خارجه

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر اروپا

متقاضیان عزیز بویژه در بازه سنی 18 الی 35 سال که قصد مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و اقامت در کشورهای اروپایی و کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند و ایرلند دارند، پیشنهاد می شود مطالب زیر را مطالعه نمایند.

یکی از مهمترین شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر اروپا و دیگر کشورها برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی و همچنین داوطلبان کار و اقامت، داشتن دانش زبان خارجه بویژه زبان انگلیسی و اخذ مدرک بین المللی است. دانش زبان انگلیسی، آلمانی و اسپانیایی که از مهمترین زبان های بین المللی هستند از مهمترین دغدغه های داوطلبان است. گذراندن دوره های آموزشی زبان خارجه در ایران و زیر نظر آریا ویزا می تواند مسیر را برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای کاری هموار کند. دوره های زبان خارجه ما کاملا استاندارد و با سیستم آموزشی بروز تدوین شده است و مهارت های چهارگانه آموزش زبان را پوشش می دهد.

 • یکی از دغدغه های متقاضیان تحصیل در خارج از کشور برای تمامی مقاطع تحصیلی و داوطلبان کار و اقامت، یادگیری زبان  آموزشی دانشگاه و کشور مقصد است. براساس آمارهای جهانی، زبان انگلیسی با بیش از 380 میلیون کاربر Native و بیش از 750 میلیون کاربر غیر نیتیو در مجموع به عنوان زبان اول جهان شناخته شده است. از طرفی بیش از 50 درصد محتوای وب سایت های جهان به زبان انگلیسی است. نکته مهمتر این است که در اکثر دانشگاه های جهان بویژه در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، ایرلند و … ارائه برنامه تحصیلی و آموزشی به زبان انگلیسی یکی از اهداف کلیدی و اجرایی دانشگاه ها بوده و مخاطبان زیادی را به همراه دارد. در حال حاضر تحصیل به زبان انگلیسی رتبه اول در جهان در دانشگاه های مختلف را دارد. با توجه به این اهمیت، یادگیری اصولی زبان انگلیسی و کسب چهار مهارت گفتاری (Speaking)، شنیداری (Listening)، نگارشی (Writing) و خواندن (Reading) برای ایرانیان متقاضی تحصیل در خارج از کشور فارغ از کشور مقصد، دغدغه اصلی و مهمی است.

  • در تمامی دوره های آموزشی زبان های خارجه در مرکز ما، مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی (شنیداری، گفتاری، نوشتاری، خواندن) زبان آموزان تقویت می شود.
  • مدت زمان آموزش در دوره های آموزشی استاندارد بوده، به گونه ای که نیاز به فعالیت و تمرین زبان در خارج از کلاس کاهش می یابد.
  • از سیستم Error/Correction که باعث افزایش دقت مهارت مکالمه زبان آموزان می شود استفاده می گردد.
  • آموزش به شیوه Authentic (زبان واقعی- بومی) بوده به گونه ای که مخاطب در محیط واقعی قرار می گیرد و مدل مکالمه زبان آموز تبدیل به مدل یک فرد بومی می شود.
  • امکان برگزاری دوره ها به صورت فشرده و فوق فشرده وجود دارد.

  دپارتمان زبان خارجه آریا ویزا، استانداردهای جهانی در کلیه امور مربوط به آموزش را رعایت می کند، جدیدترین متدهای آموزشی را ارائه می دهد و دوره های زبان را به صورت آنلاین با رعایت کلیه استانداردهای بین المللی و مورد تایید مراکز معتبر به منظور دسترسی هر فرد به بالاترین کیفیت آموزشی در هر زمان و مکان برگزار می کند. ما با برگزاری جلسات ارزیابی مستمر و آزمون های مختلف چه در زمان شروع و چه در زمانی گذراندن دوره های آموزشی، نیازهای آموزشی داوطلبان را شناسایی و برای آن­ها دوره های آموزشی طراحی و اجرا می­کنیم.

مدیر آریا ویزا پاسخ می دهد:

چرا گروه آریا ویزا به متقاضیان ایرانی علاقه مند به تحصیل، کار و اقامت در خارج از کشور دوره های زبان خارجه در ایران را پیشنهاد می دهد؟

با توجه به اهمیت یادگیری زبان خارجه، متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ناچار به انتخاب یکی از دو مسیر پیش روی خود هستند. مسیر اول شرکت در دوره های آموزش زبان در ایران و مراجعه به آموزشگاه های زبان و گذراندن کلاس های خصوصی و گروهی است. مسیر دوم گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور در کالج ها و دانشگاه ها قبل از ورود به دانشگاه است. با توجه به شرایط فعلی انتخاب مسیر اول راهکار راحت تر و منطقی تری به نظر می رسد. در کشور موسسات آموزش زبان انگلیسی فراوانی وجود دارد، اما براساس یک نظرسنجی بیش از 80 درصد زبان آموزان حداقل از خدمات آموزشی دو آموزشگاه زبان در بازه های زمانی مختلف استفاده کرده اند. علت اصلی رها کردن آموزش در هر بار، استفاده از سیستم آموزشی سنتی، کتاب محور، استاد محور و کسل کننده در مراکز مختلف است. از طرفی براساس آخرین ارزیابی ها حدود 40% افرادی که اقدام به تحصیل و زندگی در خارج از کشور می کنند، در انجام این امر ناکام می مانند و یا پس از گذشت بازه زمانی کوتاه به کشور باز می گردند. یکی از دلایل کلیدی این موضوع بهره نگرفتن از آموزش صحیح زبان انگلیسی است.

داشتن مدرک زبان بین المللی (آیلتس، تافل و …) با نمره مناسب و یا سطح بالای مکالمه انگلیسی از ملزومات مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی به شمار می آید. از این رو هدف گذاری مناسب و انتخاب اصولی آموزشگاه زبان با سیستم آموزشی استاندارد با توجه به شرایط تحصیل در خارج از کشور، بسیار اهمیت دارد. مجموعه ” آریا ویزا ” با درک کامل این موضوع و دغدغه های متقاضیان تحصیل در خارج از کشور و متثاضیان کار و اقامت، شرایط مناسبی را برای آموزش اصولی زبان انگلیسی فراهم کرده است. از مهمترین ویژگی های آموزش زبان در مجموعه آریا ویزا استفاده از سیستم یکپارچه آموزشی و آموزش ترکیبی مباحث با استفاده از پاورپوینت، فیلم و کتاب است.

 

خدمات ویژه گروه آریا ویزاویژه دوره های زبان خارجه

 • مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و شغلی
 • برگزاری دوره های پری آیلتس
 • برگزاری دورهای آمادگی آزمون آیلتس
 • برگزاری دوره های زبان اسپانیایی (از مقدماتی تا پیشرفته)
 • برگزاری دورهای های زبان آلمانی (از مقدماتی تا پیشرفته)

دپارتمان زبان خارجه آریا ویزا در یک نگاه

هدف آموزش زبان خارجه ویژه متقاضیان مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و اقامت
کشورهای هدف کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، استرالیا، نیوزیلند و ایرلند
طول دوره 2 الی 9 ماهه
زبان آموزشی زبان انگلیسی / زبان اسپانیایی / زبان آلمانی
زمان شروع دوره ها اردیبهشت / شهریور / آذر
ویژگی های آموزشی

·         اساتید مجرب و متخصص

·         آزمون های منظم در طول دوره

·         تقویت مهارت های چهارگانه زبان

·         آموزش حضوری و آنلاین

·         برگزاری دوره به  فشرده و فوق فشرده

مزیت های ویژه

·         خدمات مشاوره جهت تحصیل در خارج از کشور

·         کمک به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کالج ها و دانشگاه ها

 

مشاوره واتس اپ
مشاوره رایگان مشاوره واتس اپ تماس مستقیم